اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک ابزار بازاریابی | بلاگ

اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک ابزار بازاریابی

ساخت وبلاگ

اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک ابزار بازاریابی

کاتالوگ یک کدام از ابزارهای تبلیغلات و بازاریابی است که میتواند در حیطه‌ی اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی درباره ی تولیدات و سرویس ها یک کمپانی کاربرد موثری داشته باشد .

 

کاتالوگ‌ها برگه‌های دارای ارتباط به نیز می باشند که در یک قالب مضاعف دیدنی و جالب , فهرستی از تولیدات یا این که سرویس ها را همراه با توضیحات و تعریف اقلام , قیمت‌ها و جزئیات دیگر نظیر تصاویر یا این که لینک‌ها به مشتریان ارائه میدهد . به ابلاغ ساده‌تر این برگه‌های دیدنی برای اشخاصی که ارائه‌کننده‌ی فرآورده و سرویس ها شما به مشتری می باشند ( به صورت معمول فروشنده یا این که واسطه‌ی فروش ) تحت عنوان یک ابزار تبلیغاتی و تکنیک فروش زیاد کارآمد , جهت معرفی محتویات فرآورده , جلب لحاظ مشتری و در غایت تبدیل وی به خریدار حقیقی وواقعی می باشد.

catalog printing

با دقت به پباده سازی و چاپی که برای کاتالوگ‌ها در لحاظ گرفته میگردد , قابلیت به کار گیری از آنها جهت بازاریابی در صنعت های متعدد مهیا گشته است . بنابراین بسته به مدل کسب‌ و فعالیت و تولید ها خویش میتوانید از این کتاب کوچک جهت شناساندن اسم تجاری و سرویس ها خویش به مشتریان , بیشترین فایده را ببرید .

اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک تکنیک و ابزار تبلیغاتی در فروش

 

با وجود تحولات عظیمی که در دنیای دیجیتال به‌وجود آمده است , بخش اعظمی از شرکت‌های فرنگی کماکان استعمال از کاتالوگ را تحت عنوان یک سرمایه‌‌گذاری عالی می دانند که در صورت پباده سازی و چاپ درست می تواند سبب به جذب مشتری و فروش بالای محصول ها یا این که سرویس ها آنان گردد . همینطور اکثری از مشتریان , خواستار شناخت بی نقص با محصول ها و سرویس ها کمپانی می باشند ; به این ترتیب داشتن یک کاتالوگ دربردارنده داده ها همراه با تصاویر دیدنی در دستانشان میتواند نوعی از احساس تعامل با متاع را برای آن ها تولید نماید .

 

کلیه برندها و کسب و شغل های تجاری در پایان پیرو یک انگیزه می باشند و آن نیز فروش تا بی‌نهایت است . هم اکنون , چالشی که ممکن است در میان صدها کاتالوگ جان دار در بازار ساخت شود مبحث جذب مشتری است ; به‌این مفهوم که یک کاتالوگ می بایست فورا مدل کسب‌ و عمل , مزیت رقابتی مال و جذابیت کافی جهت بازدید را به نمایش بگذارد .

از طرف دیگر در موقعیت اقتصادی روز جاری , مراحل فروش و تامین میزان دارایی کافی جهت بازاریابی و تبلیغات ممکن است مشکلات مشقت را تولید نمایند . بدین ترتیب داشتن یک کاتالوگ موءثر و اثر گذار فراوان تاثیرگذار خواهد بود چرا‌که یک کاتالوگ کارکشته میتواند بدون شک , اسم تجاری شمارا به مخاطبین مورد نظرتان به‌طور حرفه‌ای معرفی نماید . بخش اعظمی معتقدند که کاتالوگ‌ها بخش مهمی از راهکار یک‌سری کاناله برای یک اداره بوده و بضاعت و توان ارتقا فروش تا ۲۹ % را دارا‌هستند به نحوی که بعضی از سازمان‌ها ابلاغ کردند که به صورت میانگین ۵۹ درصد از فروش خویش را مستقیما به کاتالوگ‌ها متعلق میدانند .

کاتالوگ‌ها در ظاهر شباهت اکثری با بروشورها دارا‌هستند . البته اطلاعاتی که از متاع یا این که سرویس ها در کاتالوگ مطرح می گردد نسبت به بروشورها مختصرتر البته توأم با جذابیت و تصاویر باکیفیت‌تری است . مشتری بالقوه در صدر می تواند فهرستی از محصول ها یا این که سرویس ها شمارا به صورت مختصر در کاتالوگ تماشا کرده و در صورت رغبت برای دستیابی به داده ها جامع‌تر به بروشور خاص آن فرآورده یا این که سرویس ها مراجعه کند . به این ترتیب به دلیل اینکه در مشاهدات اول و کلی تولید ها , کاتالوگ‌ها فراوان مورد به کار گیری قرار می گیرند در مقایسه با بروشورها می‌بایست از صفحه باکیفیت بالاتری تنظیم گردند .

 

با کلیه تفاسیر بیان شده نباید این نکته را فراموش کرد که هزینه پباده سازی و چاپ کاتالوگ ها به عوارض متفاوت , بالا خواهد بود . بعضی از این عارضه ها عبارت‌اند از : بالا بودن گرم هر برگ از کاتالوگ و قطور شدن کاغذهای به عمل رفته , طراحی‌های مختص توأم با تصاویر کیفیت بالا و گیرا , جمع‌بندی برگه‌های پیوسته در قالب یک کتابچه و تنظیم جلد قابل قبولی که با سلایق مختلف قادر است متعدد بوده وتولید می شود.

چاپ دیجیتال کارت ویزیت سام...
ما را در سایت چاپ دیجیتال کارت ویزیت سام دنبال می کنید

نویسنده : ظرافتی بازدید : 271 تاريخ : شنبه 27 ارديبهشت 1399 ساعت: 17:37

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :