printing digital

اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک ابزار بازاریابی کاتالوگ یک کدام از ابزارهای تبلیغلات و بازاریابی است که میتواند در حیطه‌ی اطلاع‌رسانی و آگاهی&

اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک ابزار بازاریابی

اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک ابزار بازاریابی

کاتالوگ یک کدام از ابزارهای تبلیغلات و بازاریابی است که میتواند در حیطه‌ی اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی درباره ی تولیدات و سرویس ها یک کمپانی کاربرد موثری داشته باشد .

 

کاتالوگ‌ها برگه‌های دارای ارتباط به نیز می باشند که در یک قالب مضاعف دیدنی و جالب , فهرستی از تولیدات یا این که سرویس ها را همراه با توضیحات و تعریف اقلام , قیمت‌ها و جزئیات دیگر نظیر تصاویر یا این که لینک‌ها به مشتریان ارائه میدهد . به ابلاغ ساده‌تر این برگه‌های دیدنی برای اشخاصی که ارائه‌کننده‌ی فرآورده و سرویس ها شما به مشتری می باشند ( به صورت معمول فروشنده یا این که واسطه‌ی فروش ) تحت عنوان یک ابزار تبلیغاتی و تکنیک فروش زیاد کارآمد , جهت معرفی محتویات فرآورده , جلب لحاظ مشتری و در غایت تبدیل وی به خریدار حقیقی وواقعی می باشد.

catalog printing

با دقت به پباده سازی و چاپی که برای کاتالوگ‌ها در لحاظ گرفته میگردد , قابلیت به کار گیری از آنها جهت بازاریابی در صنعت های متعدد مهیا گشته است . بنابراین بسته به مدل کسب‌ و فعالیت و تولید ها خویش میتوانید از این کتاب کوچک جهت شناساندن اسم تجاری و سرویس ها خویش به مشتریان , بیشترین فایده را ببرید .

اهمیت کاتالوگ تحت عنوان یک تکنیک و ابزار تبلیغاتی در فروش

 

با وجود تحولات عظیمی که در دنیای دیجیتال به‌وجود آمده است , بخش اعظمی از شرکت‌های فرنگی کماکان استعمال از کاتالوگ را تحت عنوان یک سرمایه‌‌گذاری عالی می دانند که در صورت پباده سازی و چاپ درست می تواند سبب به جذب مشتری و فروش بالای محصول ها یا این که سرویس ها آنان گردد . همینطور اکثری از مشتریان , خواستار شناخت بی نقص با محصول ها و سرویس ها کمپانی می باشند ; به این ترتیب داشتن یک کاتالوگ دربردارنده داده ها همراه با تصاویر دیدنی در دستانشان میتواند نوعی از احساس تعامل با متاع را برای آن ها تولید نماید .

 

کلیه برندها و کسب و شغل های تجاری در پایان پیرو یک انگیزه می باشند و آن نیز فروش تا بی‌نهایت است . هم اکنون , چالشی که ممکن است در میان صدها کاتالوگ جان دار در بازار ساخت شود مبحث جذب مشتری است ; به‌این مفهوم که یک کاتالوگ می بایست فورا مدل کسب‌ و عمل , مزیت رقابتی مال و جذابیت کافی جهت بازدید را به نمایش بگذارد .

از طرف دیگر در موقعیت اقتصادی روز جاری , مراحل فروش و تامین میزان دارایی کافی جهت بازاریابی و تبلیغات ممکن است مشکلات مشقت را تولید نمایند . بدین ترتیب داشتن یک کاتالوگ موءثر و اثر گذار فراوان تاثیرگذار خواهد بود چرا‌که یک کاتالوگ کارکشته میتواند بدون شک , اسم تجاری شمارا به مخاطبین مورد نظرتان به‌طور حرفه‌ای معرفی نماید . بخش اعظمی معتقدند که کاتالوگ‌ها بخش مهمی از راهکار یک‌سری کاناله برای یک اداره بوده و بضاعت و توان ارتقا فروش تا ۲۹ % را دارا‌هستند به نحوی که بعضی از سازمان‌ها ابلاغ کردند که به صورت میانگین ۵۹ درصد از فروش خویش را مستقیما به کاتالوگ‌ها متعلق میدانند .

کاتالوگ‌ها در ظاهر شباهت اکثری با بروشورها دارا‌هستند . البته اطلاعاتی که از متاع یا این که سرویس ها در کاتالوگ مطرح می گردد نسبت به بروشورها مختصرتر البته توأم با جذابیت و تصاویر باکیفیت‌تری است . مشتری بالقوه در صدر می تواند فهرستی از محصول ها یا این که سرویس ها شمارا به صورت مختصر در کاتالوگ تماشا کرده و در صورت رغبت برای دستیابی به داده ها جامع‌تر به بروشور خاص آن فرآورده یا این که سرویس ها مراجعه کند . به این ترتیب به دلیل اینکه در مشاهدات اول و کلی تولید ها , کاتالوگ‌ها فراوان مورد به کار گیری قرار می گیرند در مقایسه با بروشورها می‌بایست از صفحه باکیفیت بالاتری تنظیم گردند .

 

با کلیه تفاسیر بیان شده نباید این نکته را فراموش کرد که هزینه پباده سازی و چاپ کاتالوگ ها به عوارض متفاوت , بالا خواهد بود . بعضی از این عارضه ها عبارت‌اند از : بالا بودن گرم هر برگ از کاتالوگ و قطور شدن کاغذهای به عمل رفته , طراحی‌های مختص توأم با تصاویر کیفیت بالا و گیرا , جمع‌بندی برگه‌های پیوسته در قالب یک کتابچه و تنظیم جلد قابل قبولی که با سلایق مختلف قادر است متعدد بوده وتولید می شود.

+ نوشته شده در  شنبه 27 ارديبهشت 1399ساعت 17:37  توسط ظرافتی  برچسب ها: